Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 350 Kez Okundu

Travesti Aşkım

Travesti Aşkım

ben 19 yaşında esmer 1,80 boyunda oldukça yakışıklı birisiyim.bizim buralarda arkadaşlarla haftasonu sık sık bara gitmeyi bir alışkanlık haline getirmiştik.bir gün tekrar bara gitmeye karar verdik ama bu sefer taksimde bir travesti bara gidecektik.(bu bar ın ismini vermiyorum).neyse bara gitiğimizde alkolün de etkisiyle çılgınlar gibi eyleniyorduk.

çevremin her tarafını güzel travesti baynlar sarmış beni ortalarına almışlardı ve hiç durmadan oynuyorduk.gerçeği söylemek gerekirse travestilerin bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim.ben piste oynarken bir ara gözüme sarışın bir bayan takıldı.beni barın ırak bir köşesinden kesiyordu.daha sonradan adının sevim olduğunu öğrendiğim bu travesti uzun boylu sarışın ve mükemmel bir fiziğe sahipti üzerinde al bir mini etek vardı ve beni garip bir şekilde tahrik etmişti.

bir ara lavaboya gitmeye karar verdiğimde tam yanından gçerken beni yakamdan tuttu ve kendine çekti ve öpmeye başladı.okadar ateşli öpüyordu ki nerdeyse boğulacaktım.daha sonra kendisin şilide oturduğunu ve istersen birlikte evine birşeyler içmeye gideceğimizi söyledi.bende bu teklifi can kulağıyla beklediimdfen kabul ettim.

evine vardığımızda daha evinin kapısından girergirmez dudaklarıma yapıştı ve beniokşamaya başladı.ben garip tahrik olmuştum.bir yandan benimle öpüşürken bir yandanda sikimi okşuyordu.daha sonra beni soyarak yatağak odasına götürdü beni öyle bir yalıyorduki anlatamam. tam bu sırada kendiside soyunmaya başladı ve işte tam bu sırada beni şaşırtan vir vaziyet ortaya çıktı. o muhteşem güzel travestinin bir penis i vardıki benimkisinden daha aka tü.bu beni aleni söylemek gerekirse tahrik etmişti.kendisi daha sonra benim sikimi kremledikten sonra kendi yaveşçana kendi hötüne soktu.biraz sonra benim tamamen içindeydi.bir yanda benimle sikişirken öbür yandanda roket gini olmuş sikini okşuyordu.

tam o sırada elimi tutarak kendi sikine sürttü bu beni garip tahrik etmişti.ben de hiç sesimi çıkarmadım.10-15 dk böyle devam ettikten sonra ben şiddetle sevim in içine boşalıdım.daha sonra birer sigara yaktık ve yatakta konuşmaya başladık.

sevim konuyu sex sırasında yaptıklarımıza getirdi ve istersek dahada ileri gidebileceğimizi söyledi .ben daha evvel hiç yapmadığımı söyledim.oda gülerek korkma ben seni alıştırırım dedi.ben kabul ettim sevim derhal yeniden bana sakso çekmeye başladı ve beni azdırdı ardından tekrar aynı şekilde elimi tutarak kendi elimle ona otuzbir çektirmemti sağlıyordu.daha sonra bena gös kırparak yalamak istermisin bende hiç yanıt vermeden tek sevgilim sevimin o güzel aka sikini yalamay başladım.ikimizde çıldırmıştık daha sonra 69 pozisyonun geçtik hem o beni yalıyor bende aldığım zevkle onu aka yarrağını yalıyordum.daha sonra ayağa kalkara beni doğrultu ve arkamı kendisikini kremledi bacaklarımı omzuna alarak yavaş yavşa sikini içime sokmaya çalışıyordu.daha önceden hiç yapmadığımdan ötürü götüm fazla feci bir şekilde ağrıyordu.daha sonra hepsini ani götüme bir anda soktu.inanılmaz bir keder hissetmiştim.

biraz bekledikten sonra yavaş yaval içimde gitgel yapmaya başladı ve ben inanılmaz bir beğeni almaya başlamıştım.şimdi tek aşkımın aldında zevkten inliyordum.bir anda içime şiddetle boşaldı .ardında bende boşaldım.içimde sevimin döllerini sıcaklığını hissediyordum.o vaziyette uyuduk.daha sonra kapısının bana her vakit aleni olduğunu söyledi. telefon numaralarımızı birbirimize vererek ikimizde mesut bie şekilde ayrıkldık. şimdi her hafta sex yapmaya devam ediyoruz.benimle mailleşmek istiyen travestilerin maillerini bekliyorum byyyyyyyyyyy