Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 462 Kez Okundu

Evlenmek istemedi

Evlenmek istemedi

30 yaşında çapkın biriyim. Anaokulu öğretmeniyim. Eğitim öğretim yeni başlamışti ismi Ayça olan veli oğlumu (kaan) ben bırakacağım sabahları öğle vakti teyzesi gelip alsa olur mu dedi. Yönetime bilgileri verip dilekçe verin sorun olmaz dedim birgün aradı kardeşim geç gelecek bir saate kadar idare eder misiniz dedi bende gecikecekse evime götüreyim kaanı oradan gelip alsın dedim zahmet olmasın mı dedi yok ne zahmeti dedim. İki saat sonra gelip aldı. Bu olay birkaç sefer tekrarlandı. Bir Ayça aradı sizde kalsa ben gelip alsam olur mu dedi olur dedim akşam yemeğine doğru geldi yemeği yemeden göndermem dedim sohbet ettik ara ara size bırakabilir miyim dedi olur biz Kaanla iyi anlaşıyoruz. Ayça 175 boyunda harika fiziğe sahip eşiyle kıskançlık ve geçimsizlik yüzünden ayrılmış, bir firmada yönetici asistanı olarak çalışıyor. Bir akşam Kaan bendeyken Ayça geç gelecekti aradı uyuyor dedim evine gidip duşunu alıp geldi.

Şarap içip dertleşmeye başladık. Cuma günü babası götürecek haftasonu onda kalacak istemiyorum ayda bir götürüyor çocuğun ayarlarıyla oynuyor dedi kadehimi kadehine vurarak üzülmeyin babası o kötülüğünü istemez sizde kendinize vakit ayırın dedim nasıl olacak dedi ben bazen çadır kurup ormanlık alanda kalıyorum bazende arkadaşın dağ evinde dedim güzel şeyler ama tek başıma korkarım dedi herşeyi geride bırakıp ruhunuzu dinlendirmek için gelecekseniz size eşlik ederim dedim tamam dediğinizi yapacağım dedi. Plan yaptık Kaan cuma günü babasına gitti bende Ayçayi iş çıkışı aldım dağ evine doğru yola çıktık yolda uyudu. Önce Ayçayi kucaklayıp şömine başında koltuğa uzandırdim sonra eşyaları taşıyıp yemek masasını kurup uyandırdım kusura bakma içim geçmiş dedi elini yüzünü yıka gel dedim o arada şömineyi de yaktım. Yemek yedikten sonra üstümüzü değiştirdik sonra şömine başında geçip şarap içip sohbete başladık sonra müzik açıp dansa kaldırdım samimi romantik dans ettik. Şömine başında uyuya kaldık Sabah her yerimiz tutulmuştu birbirimize masaj yapalım dedim önce sen yap hiç halim yok dedi yatak odasına götürdüm kalçası dahil her yerine yaptım sonra da o bana yaptı kahvaltı hazırlayip bahçede güzel kahvaltı yaptık hep hayalimdeki ortam imkanlar olmasına rağmen hiç gerçekleşmemişti. İstersen arada geliriz dedim olur dedi ormanın içinde sohbet ederek şakalaşarak dolaştık.

Dönüşte dışarı da ateş yakıp sohbete devam ettik. Ayça Meriç hayatıma altın dokunuş yaptın sayende varlığımı hatırladım dedi. Elini tutup bende seninle mutluyum dedim sonrada hadi akşam yemeğini hazırlayalım dedim mutfak da şakalaşıp oynaşıyorduk mangal keyfi yaptık sonra şömine başında yine içmeye başladık Ayça uyuyakalirsam lütfen yatağa götürüp yatır dedi. merak etme bu sefer uyuyakalmayiz dedim dansa kaldırdım romantik dansın ardından sevişmeye başladık sonra kendini geri çekti lütfen ileri gitmeyelim sonra birbirimizi üzeriz dedi neden üzelim dedim. Sevgili olursak kıskançlık müdahaleleri sevmem dedi söz karışmayacam ve istemediğin hiç bir şey olmayacak dedim zaman ver o zaman dedi tamam dedim şömine başında sarılıp romantik romantik takıldık sonra kucaklayıp yatağa götürdüm istersen yanında uyuyayım istemezsen koltukta uyurum dedim yaramazlık yoksa gel dedi yanına uzanıp boynundan öpüp yok dedim uyumaya çalıştık ve uyuduk sabah uyanınca kalkıp gitmek istedi kolundan tutup dudağına yapıştım günaydın dedim günaydın aşkım dedi. Kahvaltı hazırlayıp yeyip etrafı toparlayıp yola çıktık akşam yemeğim yok ama dışarıdan isteyebilirim dedi fark etmez dedim evine geçtik yemeği istedik yedik koltukta oturuyordum kucağıma oturup sarıldı herşey için teşekkür ederim dedi asıl ben teşekkür ederim dedim dudağına yapıştım seviştik kalkıp gitmeye hazırlandım kapı önünde istersen kalabilirsin dedi sarılıp dudağına yapış kucakladım yatak odasına götürdüm sevişmeye devam ettik. İlişkimiz ilerlediğinde Kaan varken nasıl davranacağız diye tedirgin oluyorum dedi. Sen beni kabul et Kaan bende dedim kollarını açtı seninim dedi tişörtünü indirip göğüslerine yumuldum yaladım.

Birbirimizi tamamen soyduk ve yarrağımi amina koydum sikiştik sonra uyuduk. Ertesi günü okul çıkışı Kaan i evime getirdim Ayça da iş çıkışı geldi. Aycaya kaanla konuştuk evcilik oynayacağız dedim nasıl evcilik benle sen karı koca olacağız Kaan da oğlumuz olacak dedim. Kaan çok sevdim bu oyunu kaan öğretmenim çok iyi baba dedi. Ayça anladı niyetimi tamam sizin istediğiniz gibi olsun dedi yemekten sonra birkaç kiyafetimi alıp Ayçalara geçtik. Kaan in uykusu geldi kucakladım Ayçayla birlikte odasına götürdüm oğlum iyi geceler deyip öptüm. Sonra Ayça ile salona geçtik gülerek kocacım Kaan birine söylerse dedi söylemez gerekeni konuştum. Yatak odasına geçip ilişkiye girdik. Cuma akşamı kaanla aycanin evine gittim Ayça geldiğinde haftasonu evcilik oynuna devam edelim dedik kaanla dedim iyi yapmışsınız dedi o gece Kaan aramızda uyudu resmen aile hayatı yaşıyorduk. Üçümüz luna parka gittik AVMye gittik Kaan arabada uyuyakaldı yatağına yatırıp Ayçayla yatak odasına geçtik. Seksin fantazi kısmına geçtik ağzına alıp dondurma yalar gibi yaladı sonra ata biner gibi binip değişik değişik sesler çıkarmaya başladı o gece üç posta hayvan gibi ilişkiye girdik Kaan erken kalkıp yanımıza gelmişti ona kızdım anne ile babanın odasına kapı vurulmadan girilmez dedim Ayça ile ilişkimiz yaklaşık 9 ay sürdü evlenmek istediğim için ayrıldı benden. Ama arada dağ evine gidiyoruz.