Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 366 Kez Okundu

Babam Bana Atladı

Babam Bana Atladı

Merhaba ben duygu. 18 Yaşındayım. Babam bana 1 seneden beri tacizde bulunuyor. Ailemden korktuğum için bunu kimseye söyleyemedim. Rahatlamak için buraya yazıyorum. Ben üniversiteye hazırlandığım için dershaneye gidiyorum. Giyim tarzım sanırım birazcık seksi.

Otobüslerde filan genellikle tacize uğruyordum zaten ama babamdan beklemezdim. Bir gün annemle 16 yaşındaki erkek kardeşim ve ben halamlara gittik. Halamlar istanbulda oturuyor. Biz ankarada. Ben 3 gün sonra art döndüm çünkü haftasonu sınavım vardı. Bbamda evdeydi. Eve girdiğimde babamın altında boxer vardı.

Kapıyı açıp bana güldü. Hoşgeldin dedi. Bendede ince bir bluz vardı. İçeri girdim. Öpüştükten sonra odama çıktım. Soyunup duşa girecektim. Çünkü fazla terlemiştim. Odamdan havlumu alıp çıktım. Banyoya giderken babam su istedi.

Bende banyoya giriyorum baba dedim. Tamam dedi. Banyoda bir güzel duş aldıktan sonra havluyla kurulandım ama elbiselerimi almayı unutmuştum. Onlar üst katta kalmıştı. (Evimiz dublextir)havluyu sarınıp merdivenlerden çıkarken babamı gördüm. -O bu ne güzellik böyle dedi… Ben utandım yanından geçerken kalçalarımı elledi.

Ben korktuğum için derhal odama girip giyindim. Ama o arada odaya gelip kapıyı açtı. Altındaki boxer delinecek gibiydi. Baktığımı anlayınca merakmı ediyorsun. Kardeşininkini görmedinmi dedi. Bende gördüm dedim. -Ellemişsindirde sen onunkini dedi. Ben baba nasıl konuşuyorsun dedim. kızdım. Üzerime yürüyüp sarıldı.

Üzerim çırılçıplaktı ve altımda kara kilotum vardı. Camın perdesini çekip beni kolumdan tutup döşek odasına sürükledi. Ağlıyordum. Yatağa yatırıp seni sikeceğim dedi. Çünkü fazla güzel kalçaların var.. A ben karşı çıktım. Ama bağıramıyordum. Utanıyordum. Kilotumu çıkartıp okşamaya başladı.

Altındaki boxeri çıkarmadan ağzıma verdi. Nerdeyse boxer delinecekti ve pensini çıkarttı. Zorla yalattırdı. Sonra prezervatifi takıp, sokmaya başladı. Babam atletik vücutlu birisiydi ve penisi fazla büyüktü. Acıyordu vajinam. Sımsıkı sarılıp bırakmadı. Çıkarıp soktukça bende yavaş yavaş zevkleniyordum ve ses çıkarmıyordum.

O kendini kaybetmişti. Bende devam ettirdim… Bu olaydan sonra her evde yalnız kalışımızda tecavüze uğruyorum…