Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 333 Kez Okundu

Azgın Kuzenim

Azgın Kuzenim

Azgın Kuzenim

Merhaba ben hakan. başımdan geçen olay 3 ay önce yaşandı.İzmirden düğün için gelen sarışın kuzenim ve annesi geldi. Kuzenim sarışın minyon memeleri portakal bbuyuklüğünde götü büyük afet bir hatundur. Ben onları izmire arada giitiğimde ziyaret ederdim evde kuzenimle tehlikeli yakınlaşma olmuştu. Onlarda aklı kalmış olacak ki sex isteklerini hissedebiliyordum.

Kardeşimin düğünü başlamıştı. Oynadık güldük derken benim kuzen sıkıldı bana beni gezdir. Köyümü çok özledim ne zamandır gelmiyorum dedim ve arabaya atlayıp göletin yanına gittik. Giderken yanlışlıkla eli elime değmişti gülüp geçtik. Gölete doğru giderken bana çarptı ve çok sertsin değip gülüştük. Bende enişte sert değil mi dedim. Oda bahsetme o uyuzdan dedi. Bende niye oyle söylüyorsun dedim. Bırak onu yanıma yaklaştı ve sen gibii sert olmalı dedi.

Dudaklarıma yapıştı.Ben onu ağaçlık yerlere götürdüm ve deli gibi öpüşüyorduk. Bir taraftan opüyor diğer yandan götünü elliyordum.Sonra fermuarımı açtı ve sikimi görünce biraz afalladı. Bu ne dedi ve yalamaya başladı çok güzel yalıyordu. Bende kafasından bastırıyordum. Taşşaklarımı falan çokca yaladı.Badysini çıkarttım portakallara yumuldum.

Çok güzellerdi derken eteğini kaldırdım dantelli kilodun içinde amı sulanmış. Hemen yalamaya koyuldum ohh ohh yala erkeğim deyip beni zevlendiriyordu. Ağaca yaslayıp domalttım. Hani parçala o amı diyordu. Killodunu sıyırıp kalın yarrağımı soktum. Derin bir ohhh çekti ve zevkten inliyordu. Bende bir taraftan memelerini sıktım.

Götü ileri geri gidiyordu. sikmeliyim bu götü dedim ama işime devam ettim. Yere yattım üzerime çıktı. Götünün yanaklarını elime aldım sikime bastırıyordum. Derken alıştı ve hoplamaya başladı. Banada gaz veriyordu erkek böyle siker diye bultların üzerinde ucuyordu sanki bende uçuyordum. Arkadan istiyorum dedim hayır falan desede ikna edip yere domaltım uzerine çıkıp kuru kuru zorla soktum bağırıyordu. Derken hepsini soktum ve pompalamaya devam ettim taşşaklarım götüne çarptıkça şap şap ediyordu. Bu beni dahada hırslandırıyordu.

Götünü ilk defa siktim ve çok hoşuna gitmişti. erkeğim diyerek birazdaha öpüştük eve doğru yol aldık. Söz verdi izmire gidince yine verecek